Tag: ц4“

dete vo kola

Украл автомобил со дете во него

Непознат разбојник случајно киднапирал шестгодишно дете синоќа во Белград кога украл автомобил “цитроен ц4“, пишува срспкиот весник “Блиц“. Непознат разбојник случајно киднапирал шестгодишно дете синоќа во Белград кога украл автомобил “цитроен ц4“, пишува срспкиот весник “Блиц“.Кога видел дека дете спие на задното седиште од автомобилот крадецот само километар подалекува од местото на кражба го оставил автомобилот и побегнал. Полицијата успеал да го лоцира “цитроенот“ пет минути подоцна, а момчето се уште безгрижно спиело во автомобилот. Весникот наведува дека, таткото на момчето го паркирал...

Continue reading© All rights reserved. Powered by YOOtheme.
Back to Top
Ad