Tag: хју

hugh jackman

Хју Џекмен во најновото продолжение на X-men

Со наближувањето на датумот на снимање на X-Men: Days of Future Past, дознаваме дека Хју Џекмен уште еднаш ќе бидел дел од екипата во улога на Волверин. Со наближувањето на датумот на снимање на X-Men: Days of Future Past, дознаваме дека Хју Џекмен уште еднаш ќе бидел дел од екипата во улога на Волверин. Во интервју за Hollywood Reporter, Џекмен вели: „ Првпат слушнав за проектот некаде во Октомври. Завршував со снимањето на Wolverine, веќе сонував лазања и околу три недели пред крајот, ме побараа за улогата. Не постоеше начин да одбијам и да не бидам дел од екипата“. Исто така, додаде дека...

Continue reading

Hju Lori

Доктор за Гинис

Британскиот актер Хју Лори го надмина Дејвид Хаселхоф како најгледан човек на телевизиските екрани. Британскиот актер Хју Лори го надмина Дејвид Хаселхоф како најгледан човек на телевизиските екрани. Имено, Лори (52) кој за една епизода од серијата “Dr House” заработува 400 илјади долари, сега доби и официјално признание од Гинис за најгледано лице на телевизија. Екцентричниот доктор го следеле дури 82 милиони луѓе во 66 земји, додека на второто место е серијата “CSI Miami” со публика од 74 милиони гледачи. Лори за улогата на Хаус доби два Златни глобуси, но во едно интервју...

Continue reading

Hefner

Кобна Плејбој забава

Осумдесет бизнисмени заболени од мистериозна болест по присуство на Плејбој забава на имотот на Хју Хефнер. Речиси осумдесет бизнисмени кои, по конференцијата во Санта Моника ја посетиле вилата на Хју Хефнер, заболени се од сеуште неидентификувана болест на респираторниот систем. Токму затоа во моментов светски познатата Плејбој вила е под истрага. Иако дури сега е објавено во јавноста, овој случај се случил на 3 февруари. Гостите во вилата биле бројни бизнисмени кои по само 24 часа започнале да се жалат на главоболка, грозница, респираторни проблеми, а некои од нив добиле и запаление на бели...

Continue reading

golden globe

(видео) Рики Џервејс со цела сила ги наплеска славните

Му дадоа да го води Златниот Глобус, и веројатно повеќе никогаш ништо нема да му дадат. Во рок од 5 минути, Рики Џервејс успеа да ги изработи сите од Чарли Шин, Анџелина Џоли и Џони Деп, до Скиентолозите, Евреите, Хју Хефнер и Мел Гибсон. Му дадоа да го води Златниот Глобус, и веројатно повеќе никогаш ништо нема да му дадат. Во рок од 5 минути, Рики Џервејс успеа да ги изработи сите од Чарли Шин, Анџелина Џоли и Џони Деп, до Скиентолозите, Евреите, Хју Хефнер и Мел Гибсон.– Ова ќе биде ноќ на лумпување и тешко пиење… или како што Чарли Шин го вика: појадок. – Во “I Love...

Continue reading© All rights reserved. Powered by YOOtheme.
Back to Top