Tag: холивудските

sex

Шеф на ФБИ најголем колекционер на порно видеа на холивудските ѕвезди

Еден од порно филмовите му припаѓал на Френк Синатра, кој го снимил во 1934 година кога сеуште бил само шармер без скршена пара. Познатиот шеф на ФБИ Џон Едгар Хувер, ја собрал најголемата колекција на порно филмови во историјата со цел да може да ги контролира своите големи сексуални потреби, се наведува во новата книга за неговиот живот. Дејли мејл пишува дека Хувер собрал голема колекција на порно филмови кои холивудските ѕвезди ги снимиле пред да станат познати. Освен што можел да ужива во овие филмови со истите можел и да уценува. Еден од порно филмовите му припаѓал на Френк Синатра, кој...

Continue reading

spanx

Епидемија во светот на славните-Spanx

Ако до сега гледавте со завист на холивудските дами и нивната линија средена до перфекција, дозволете ни да ви ја откриеме нивната мала тајна. Ако до сега гледавте со завист на холивудските дами и нивната линија средена до перфекција, дозволете ни да ви ја откриеме нивната мала тајна. Сите тие носат Spanx!Да, овие панталони кои го затегнуваат телото и се носат под гардеробата, како епидемија се раширија кај познатите. Jennifer Garner е преслатка и совршено може да ја прикрие својата тајна за Spanx фигурата, но наместо таа таа ја подели тајната со пријателите. „Луѓе не знаете колку многу пријателки...

Continue reading

zeni se bricat

Холивудските актерки почнуваат да се бричат

Се прашувате која е најновата тајна за убавина во Холивуд? Кога ќе дознаете можеби помалку ќе се шокирате! Се прашувате која е најновата тајна за убавина во Холивуд? Кога ќе дознаете можеби помалку ќе се шокирате! Холивудските актерки започнуваат да се откажуваат од ласерското отстранување на влакна и наместо тоа посегнуваат по бричот.Ништо не може да даде совршено мазен изглед пред камерите како добро бричење, па токму затоа сè повеќе жени започнуваат да го бричат своето лице. -Бричењето ги отстранува сите оние влакна кои вообичаено не може да се отстранат со ласерскиот третман, истакнува...

Continue reading© All rights reserved. Powered by YOOtheme.
Back to Top