Categories
Сцена & Муабети

Ќерко, слободно да си шеташ без градник

BritniПриказната започна кога  излезе веста дека таткото на Бритни Спирс, Џејми, бил засрамен од фотографиите на неговата  ќерка на кои таа не носи градник.

Categories
Сцена & Муабети

Бритни Спирс изгледа како баба

Britni SpirsБритни е видена како неуредна и запуштена заминува од деловен состанок во еден трговски центар во Лос Ангелес.

Categories
Сцена & Муабети

Лејди Гага и Бритни Спирс ќе снимаат дует

Gaga i Britni“Гага никогаш не криеше колку и се допаѓа работата на Бритни Спирс”- изјави неименуван извор за британскиот таблоид „Сан“.

Categories
Сцена & Муабети

Најсмешните текстови за неа

Britni SpirsАмериканската пеачка Бритни Спирс на својот сајт објави нешто интересно.

Categories
Сцена & Муабети

Бритни продолжува со исто темпо

BritneySpearsПоп принцезата Бритни Спирс најави дека ќе почне со работа на својот нов албум, веднаш штом заврши со турнејата „Циркус“ на која се наоѓа последниве година дена.

Categories
Сцена & Муабети

Му купила ресторан на тато

Britni SpearsБритни Спирс навистина знае како да се заблагодари.

Categories
Сцена & Муабети

Бритни Спирс добива смртни закани

Britni SpearsАмериканската поп принцеза се откажа од идејата да ги води своите деца на европската турнеја откако од Русија преку и-мејл доби неколку смртни закани.

Categories
Сцена & Муабети

Бритни Спирс се вери, по трет пат!

Britni SpirsПоранешната поп принцеза Бритни Спирс, која од пред неколку месеци е во врска со својот менаџер Џејсон Тревик, го прошета дијамантскиот вереничкипрстен и со тоа ги потврди приказните дека има намера по трет пат да застане пред олтарот.

Categories
Сцена & Муабети

Бритни има нов дечко

Britni SpirsПо неколку љубовни неуспеси Бритни Спирс среќата ја пронашла со својот менаџер Џејсон Травик со кого наводно е во врска неколку месеци.

Categories
Сцена & Муабети

Колку пари троши неделно Бритни Спирс

Britni SpirsПосле малиот одмор од насловните страници на таблоидите, Бритни се враќа!