Tag: ожени

Gven so soprugot Gevin

Гвен Стефани се разведува, сопругот бил и со мажи и со жени

Иако Гвен и Гевин беа во заедница повеќе од 10 години и беа вистински успех во светот на шоубизнисот, според магазинот “Star” сето тоа е готово. Иако Гвен и Гевин беа во заедница повеќе од 10 години и беа вистински успех во светот на шоубизнисот, според магазинот “Star” сето тоа е готово.Гвен Стефани и Гевин Роздејл пробале својот брак да го спасат со помош на брачни советувалишта, но најверојатно нивниот развод е неизбежен според “Star”. Првата случка за развод се случила на две години од бракот на овие двајца кога Гвен дознала дека Гевин има 22 годишна...

Continue reading

placka

Хартиени марамчиња и апаурин

Џорџ Клуни е геј, па затоа не сака да се ожени. Џорџ Клуни е геј, па затоа не сака да се ожени. Ова се коментарите и озборувањата на странските медиуми за најпосакуваниот маж Џорџ Клуни. Се коментира дека Клуни врските со жените ги користи за имиџ на заводник кој успешно поминува во Холивуд. Откако тој ја прекина две годишната врска со Елизабета Каналис која се очекуваше таа да биде озаконета, медиумите во САД постојано ја ставаат под знак прашање неговата сексуална определба. Добриот пријател на Клуни, бизнисменот Мануел Маленоти, по ваквите озборувања побрза да го одбрани Клуни. „Знам...

Continue reading© All rights reserved. Powered by YOOtheme.
Back to Top