Tag: беспрекорнo

Irina

Недепилирана воајерка

Иако изгледа беспрекорнo на насловната страница на последното издание на “Sports Illustrated”, изгледа дека бикини моделот Ирина Шаек не е секогаш подготвена за камерите од близок кадар. Иако изгледа беспрекорнo на насловните страници на списанијата бикини моделот Ирина Шаек не е секогаш подготвена за камерите од близок кадар.Оваа 25-годишна убавица ги откри своите недепилирани нозе откако замина од сетот за снимање на “the Chelsea Handler Show” во Лос Анџелес. Девојката на Роналдо изгледаше модерно во црвено мини-здолниште, црна кожна јакна и високи потпетици во животински...

Continue reading© All rights reserved. Powered by YOOtheme.
Back to Top