Categories
Сцена & Муабети

Специјални асистенти на Мараја Кери

Иако ги одрекува гласините дека се однесува како ѕвезда, манирите на Мараја Кери го покажуваат спротивното.

Мараја Кери која се наоѓа на летување на Капри со нејзиниот сопруг Ник ги покажува своите скриени манири. При нејзиното излегувањето од вода папараците забележаа дека на јахтата двајца асистенти и помагаат на поп ѕвездата да се качи на јахтата, за веднаш потоа две асистентки да дотрчаат за да го избришат воденото тело на Мараја.

 


Мараја моментално го минува својот втор меден месец на кој се наоѓа со 11 години помладиот музичар Ник Канон, после нивната минатонеделна венчавка во Њу Јорк.
Поп дивата за промоцијата на новиот албум ослабе неколку килограми и сега изгледа прекрасно во бикини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *