Categories
Сцена & Муабети

Линдзи Лохан во прегратки на девојка

Проблематичната актерка Линдзи Лохан, најде утеха во прегратките на сопствениот пол.

Проблематичната актерка Линдзи Лохан, најде утеха во прегратките на сопствениот пол.

Имeно, младата проблематична глумица не е нова во водите на љубовта со припадничките на истиот пол. Долго пред да почне да боде очи на медиумите, љубејќи се со својата девојка Саманта Ронсон, сестрата на славниот продуцент Марк Ронсон, Лохан беше во врска со Кортни Семел која во еден момент се најде во љубовен триаголник со Линдзи и Саманта.

Семел е ќерка на бизнисменот и претседател на „Yahoo“ Тери Семел, и храбро изјави за американските медиуми дека Линдзи навлегла во светот на дрогата и алкохолот токму поради сексуалната збунетост. Истата таа збунетост била причина и за промискуитетното однесување на Линдзи, посебно со машките партнери. Имено овие две диви девојки заедно после ноќите поминати во друштво на кокаинот, завршувале редовно заедно и во кревет.

Се ова траеше до 2007-та година, кога Линдзи замина на рехабилитација каде нејзините две другарки Саманта и Кортни и доаѓаа во посета, но одвоено. Наводно денес, Кортни е многу разочарана, поради тоа што врската со неа, Линдзи ја криела од јавноста, додека од друга страна се нафати јавно да зборува за нејзината моментална врска со Саманта, без никаков проблем.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *