Categories
Сцена & Муабети

Кејти Холмс повторно трудна?

Откако е видена како шета во фармерки и маичка кои го покажуваат нејзиното стомаче, почнаа да се шират гласини за принова во семејството на најголемиот фрик во Холивуд.

Откако е видена како шета во фармерки и маичка кои го покажуваат нејзиното стомаче, почнаа да се шират гласини за принова во семејството на најголемиот фрик во Холивуд.

Откако Кејти е видена како шета во фармерки и маичка кои го покажуваат нејзиното стомаче, почнаа да се шират гласини за принова во семејството на најголемиот фрик во Холивуд. Ако ништо друго, можеби новата бременост ќе може да го објасни затварањето на Кејти од страна на Том Круз во центарот за сциентологија во пустината. Според Том, таа требало таму да се подготви и физички и психички за следните девет месеци за да му роди уште еден наследник.

Кејти во целост е посветена на мајчинството и малечката Сури, а во паузите има проби за театарска претстава во која настапува. Папараците се почесто ја среќаваат во паркот како си игра со малечката Сури. Две години откако ја роди малата Сури таа на таблоидите им раскажа дека мајчинството целосно ја промени и дека во догледно време посакува да има полна куќа деца.

Изгледа дека нема долго да чека, бар така велат британските таблоиди според кои таа дефинитивно очекува второ дете од Том Круз
Сепак покрај грижите околу втората бременост, Кејти може да се пофали и со новата премиера на театарската бродвејска претстава “All My Sons” која треба да се прикаже наредниот месец.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *