Categories
Сцена & Муабети

Јаде ли Ева Лонгориа за двајца?

Очајната домаќинка Ева Лонгорија за време на снимањето на новата сезона на серијата го покажа своето меше.

Дали тостот кој Ева Лонгорија го држи во својата уста е за двајца? За време на снимањето на новата сезона од Очајните домаќинки Ева го покажа своето зголемено меше.

Габриел, ликот кој го толкува Ева Лонгорија во новата сезона нема да биде така гламурозен најавуваат продуцентите. 33 годишната глумица и нејзиниот сопруг, популарната НБА ѕвезда Тони Паркер не ги кријат амбициите да постанат родители. Брачниот пар со крстарење ја прослави првата годишнина од бракот, пловејќи на нивната јахта, а фотографиите на Ева во портокалово бикини никого не го оставија рамнодушен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *