Печати
PDF

АВИО КАРТИ

Одмор, бизнис, посета на роднини која и да е причината на вашето патување, кај нас ќе добиете поволни цени

и врвна услуга од најстручниот тим во авио резервациското работење.

Продажба на авио билети од сите авио компании, за целиот свет и повеќе...

 

 

 

За повеќе информации за цените и расположливоста со места обратете се на еден од следните броеви:

(046) 266 - 284

(046) 255 - 977

(070) 352 - 829


или контакирајте не на следниот email: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите    и  Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите