Хотел ,,Hunguest Sun Resort,, 4*
5.0/5 rating 1 vote

 

FIRST MINUTE - TOP PONUDA
со двајца возрасни, прво дете од 4 до 12 год. БЕСПЛАТНО

ВАЖИ ЗА УПЛАТИ ДО 28.02.2018. (ОГРАНИЧЕН БРОЈ СОБИ)

Во цената е вклучено:

- сместување ,

- полупансион (појадок и вечера шведска маса),

- користење на сопствена хотелска плажа

- лежалки и чадори на базен и на плажа,

- wellness центар (џакузи, сауна, солариум), отворен базен, детски базен, повеќенаменски спортски дел, баде мантил,фен за коса,интернет и паркинг

ДОПЛАТА :

- боравишна такса возрасни 1,50 евра, деца од 2 до 12 год., 0,50 евра, по лице на ден

- еднокреветна соба 50%

- полн пансион 10,00 евра по лице на ден (важи и за деца)

- креветче до 4 год. бесплатно ( на барање)

- минимален престој 4 ноќи . за пократко цената се зголемува за 10%

ПОПУСТИ :

- дете до 4 год. со двајца возрасни БЕСПЛАТНО (нема легло )

- дете до 12 год. со двајца возрасни БЕСПЛАТНО

- две деца од 4 -12 год. со двајца возрасни : прво дете БЕСПЛАТНО, второ дете доплата за дополнително легло

- деца од 4 до 12 год. со еден возрасен на редовно легло 30%.

- намалување за база ноќевање со појадок / 5,00 евра по лице на ден (3,00 евра за деца).

12

Leave a comment

You are commenting as guest.