Кушадаси-пакет аранжман со автобус 10 ноќи

Хотел TECIMEN 2 **

Хотел TECIMEN 2 ** се наоѓа на 500 метри од море, во централниот дел на градот. Сите соби располагаат со ТВ, балкон, клима. На гостите на располагање им се нуди и сеф на рецепција. Во склоп на хотелот се наога и ресторан, бар и мал базен. На гостите им е овозможено и користење на Wi-Fi.

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2017- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

 

Хотел OGERIM **

Хотел OGERIM ** се наоѓа на само 600 метри од најпознатата плажа Ladies Beach. Хотелот има 25 соби целосно опремени со тоалет, туш,фен и балкон.Во склоп на рецепција има сеф кој што е на располагање на гостите.Исто така на гостите им е достапно и користење на Wi-Fi.

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок(BB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2018- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

http://www.ogerim.com/

 

Хотел Ozka **+

Хотел Ozka **+ е лоциран на околу 500м . од центарот на градот и на околу 500м. oд градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, ТВ соба, wi-fi, лифт, сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен,балкон, ТВ, Wi-Fi.Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок(BB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2018- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

http://www.hotelozka.com/


Хотел Albora ***
Хотел Albora *** се наоѓа на околу 1км. oдалеченост од најпознатата плажа Ladies Beach и на 1км. oд центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, базен, ресторан, лоби бар. Секоја соба располага со клима, сопствена
бања, балкон (освен трокреветните), мини бар ( само во трокреветните), ТВ, Wi-fi. Во склоп на хотелот има Турска бања, сауна и масажа.

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера(HB) , клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

http://hotelalbora.com/en/

Хотел MELIKE 3 *
Се наоѓа на 50 м од плажата Ladies Beach, и на 2 км од центарот на градот. Хотелот располага со надворешен базен со бар, соба за забава која вклучува пикадо, пинг-понг. Хотелот има 72 соби,повеќето се со поглед на море,опремени се со Тв. мини бар, wi-fi,фен за коса

Во цената е вклучено автобуски превоз,клима, 10 ноќевања со појадок( шведска маса)
Доплата за полуппансион ( појадок и вечера ) е 30€ по лице

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2017- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

 

Хотел Blue Sea ***
Хотел Blue Sea ***+ е лоциран на 2 минути пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на 3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.


Во цената е вклучено 10 ноќевања , клима и превоз. со појадок и вечера(HB ), клима и превоз
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

http://www.kusadasihotelbluesea.com/

 

Хотел Merry ****

Хотел Merry **** се наоѓа на 500 м. одалеченост од плажата Long Beach, и на 18 км. одалеченост од Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 113 соби и 20 апартмани, базен ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција Wi-Fi, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар и ТВ.

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок (BB),клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

http://www.merryhotel.com.tr/

Страницата е посетена:

2539

Печати

Share this product