Вила "Луна" - Ксамил ( поаѓање од Охрид )

Ксамил – Вила Луна

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места

Вила Луна се наоѓа во Ксамил на 70м од плажата Бела Виста, на 200м од центарот на градот.

Вилата располага со четворокреветни студиа со капацитет до 4 лица и апартман за 6 лица.

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд.
*Климата е вклучена во цената

На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 17.01.2018

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2018

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.03.2018

05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2018

 

ВИЛА ЛУНА КСАМИЛ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термин Ноќевања Студио 1/2 Студио 1/3 Студио 1/4 2/6 Апартман Коментар
25.05-01.06.2018 7 49 59 69 89 ПРОМО
01.06-08.06.2018 7 89 109 139 159 ПРОМО
08.06-15.06.2018 7 139 149 159 219
15.06-22.06.2018 7 159 169 179 239
22.06-29.06.2018 7 169 179 199 259
29.06-06.07.2018 7 219 229 239 309
06.07-13.07.2018 7 259 269 279 349
13.07-20.07.2018 7 259 269 279 349
20.07-27.07.2018 7 259 269 279 349
27.07-03.08.2018 7 259 269 279 349
03.08-10.08.2018 7 259 269 279 349
10.08-17.08.2018 7 259 269 279 349
17.08-24.08.2018 7 249 269 279 349
24.08-31.08.2018 7 219 229 239 309
31.08-07.09.2018 7 139 149 159 199
07.09-14.09.2018 7 119 129 139 169
14.09-21.09.2018 7 79 89 99 119 ПРОМО
21.09 – 28.09.2018 7 59 69 79 99 ПРОМО

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил:

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 55€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил:

Битола (Пред спортска Сала) – 35€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 35€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -45€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

Страницата е посетена:

4221

Печати

Share this product