Пирин Голф&Spa 5* (промо 30 еур полупансион) 24/05 - 27/05

ПИРИН ГОЛФ СПА >>>КЛИКНИ ТУКА<<<

Локација: Хотелот "Пирин Голф и Спа" е најновиот хотел со 5***** во Банско, кој се наоѓа на 15 км одалеченост од ски лифтот и 13 км од центарот на Банско.
Капацитет
: Во склоп на ресотрот има голем број модерно уредни соби, студиа и апартмани од различна категорија.
Услуги
: Спа центар,термална зона, внатрешен и надворешен базен, планинска сауна, инфрацрвена сауна, хидротерапевтна Kneipp лежалка, жежок камен, ледена фонтана, топли лежалки, лакониум, ароматична парна бања, чудни тушеви, паркинг Голф клуб, јавање коњи, тенис и многу повеќе.
Во собите има Сателитска ТВ, директен Телефон, мини бар.

 


ПРОМО ЦЕНА !!!!

 

30€
по лице на ден на база полупансион во Спа студио

по  лице на ден  на база полупансион во соба со Џакузи  35 евра


цената важи за престој од 24/05 - 27/05

 

 

 

 

 

 

 


Страницата е посетена:

1992

Печати

Share this product