Хотел ,, Хот Спрингс ,, 4* - Бања - Банско ареа (минерална вода)

STOP SALE     31.03 -03.04        06.04          07.04        28.04

Цена за 1 лице на ден – полупансион

сместување во собите 2 + 0 2 + 1 2 + 2 2 + 2
дати период DBL COMFORT DBL EXECUTIVE ALPINE STUDIO JUNIOR SUITE
07.01-03.02.18 петок и сабота € 60 € 64 € 78 € 90
недела-четврток € 50 € 52 € 66 € 80
04.02–05.04.18 петок и сабота € 58 € 62 € 72 € 84
недела-четврток € 48 € 50 € 60 € 72
06.04–14.04.18 петок и сабота € 60 € 64 € 78 € 90
недела-четврток € 50 € 52 € 66 € 80
15.04-14.06.18 петок и сабота € 62 € 66 € 69 € 80
недела-четврток € 50 € 54 € 60 € 70
15.06-12.07.18 петок и сабота € 64 € 69 € 76 € 90
недела-четврток € 54 € 56 € 64 € 78
13.07-15.09.18 петок и сабота € 68 € 70 € 82 € 96
недела-четврток € 56 € 58 € 70 € 85
16.09-29.11.18 петок и сабота € 62 € 66 € 69 € 80
недела-четврток € 50 € 54 € 60 € 70
30.11-20.12.18 петок и сабота € 70 € 74 € 82 € 95
недела-четврток € 58 € 62 € 70 € 85

За користење еднокреветна соба -20% од цената за двокреветна

Цените се во евра се плаќа во денари 1 ЕУР = 62 МКД

ПАКЕТИ
5+ ноќи 15% попуст на вкупната сума
3-4 ноќи 10% попуст на вкупната сума
*минимум престој од 2 ноќевања за викенди

*пакетите не се валидни за време на празници и не се комбинираат

Попусти, доплати – важи за сите сезони

Дете до 5.99 год. на дополнително легло бесплатно
Дете 6-11,99 год. на редовно легло, од цената за лице во DBL -25%
Прво дете 6-11,99 год. на допoлнителнo леглo € 28
Втoрo дете 6-11,99 гoд. на дoпoлнителнo леглo € 19
Впзрасен или дете над 12 г. на прв дппплнителен кревет € 36
Вoзрасен или дете над 12 г. на втoр дoпoлнителен кревет € 28
SPA центарот вклучува:
Внатрешни и надвпрешни базени Биo  сауна 65C
Турски хамам Иглo и фoнтана сo мраз
Парна баwа Дoждoвна сoба
Сoлена сoба Тепидариум
Финска сауна – 80  и 9C Лакониум

За деновите 05.05 и 06.05 и 24.05 – 26.05 важат цените од петок – сабота (мин 3 ноќевања).

 

Во цената Е вклучено:

  • Цените вклучуваат појадок и вечера – шведска маса,
  • Користење на Спа центарот,
  • Фитнес,
  • Паркинг,
  • Wi-Fi,
  • Туристичка такса

 

Хотелот го задржува правото да ги промени цените во секое време во текот на годината.

Страницата е посетена:

998

Печати

Share this product