Римска Бања - С. Бања / од 15/12-01/03/2018

Римска Бања – с.Бања

Цени 15.12.2017 до 01.03.2018 г.

Цените се дадени за СОБА на ДЕН за сместување наведено во / /

сместување

петок и сабота
НВ

недела-четврток
НВ

SGL

/1 лице/

54

48

DBL

/2 лица/

84

76

STD

/2 лица/

90

80

APP

/2 лица/

98

88

APP lux

/4 лица/

152

136

дополнителнилегла /ценазалиценаден/

возрасен

30

27

дете  4-12г.  во APP

10

11

дете  4-12г.  во DBL

18

20

дете  4-12 г. во STD

18

20

Цените се во € се плаќа во денари 1€ = 62 мкд


DBL - двокреветна соба; SGL - еднокреветна соба; APP - апартман; STD- студио;
HB полупансион; BВ - ноќевање со појадок,

 

сместување

капацитет

SGL

1

DBL

2+1

STD

2+1

APP

2+1

APP lux / 2 спални/

4+2

За време на викендите(петок и сабота), услугата е HB.
За време недела-четврток услугата е BВ ( доколку има група може да е услуга HB.)

 


Цените се во
на ДЕН за СОБА и вклучуваат:

• Ноќевање со појадок (BB);

• Вечера(на сет мени или шведска маса, без пијалоци);

• Бесплатно користење на СПА центарот од 09.00 до 20.30 ч.

два внатрешни базени со минерална вода со температура на водата 31 ° С и 35 ° С,

џакузи, сауна, парна бања, турска бања, ледена соба, солена сауна, јапонски бањи,

Фитнес, релаксација област;

• WiFi интернет низ хотелот;

• Користење бебешко креветче и бебестолица (во ресторанот);

• Слободен необезбеден паркинг со видео надзор;

• Туристички данок и ДДВ

Страницата е посетена:

392

Печати

Share this product