Хотел ,,Стримон Спа,, 5* - Ќустендил

ХОТЕЛ СТРИМОН СПА 5* -ЌУСТЕНДИЛ

Реновираниот пет звезден Стримон СПА хотел- Ќустендил ги отвара своите врати.Високиот квалитет на услугите,пријатниот и љубезен персонал и исклучителниот СПА центар го  прави пријатно место за вашиот одмор.Овозможете си заслужено задоволство во петзвездниот Стримон Спа хотел каде традицијата,луксузот и перфектната услуга се сливаат во едно!

СМЕСТУВАЊЕ :


Вид на сместување

Петoк и/или сaбота

освен за период на национални празници

Недела-Четврток

освен за период на национални празници

1.

Легло во 1/2 соба на база B.В

32 EUR

30 EUR

2.

1/1 соба на база B.В

50 EUR

48 EUR

3.

ПАКЕТНА ЦЕНА  ЗА  7 B.B

210 EUR

ПОПУСТИ :

1.Дете до 05,99 год. на допол.легло

БЕСПЛАТНО НА БАЗА B.B

2.Дете од 06 до 13,99 год.на допол.легло

10 EUR

3.Дете од 06 до 13,99год.на редовно легло

17 EUR

4.Возрасен на допол.легло

23 EUR

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Ноќевање, доручек

2.

Безжичен интернет, паркинг

3.

Користење на:фитнес,голем базен,детски базен,римска бања,финска сауна

инфрацрвена сауна

ГОРЕНАВЕДЕНИТЕ ЦЕНИ НЕ ВАЖАТ ЗА :

Национални и религиозни празници на Р.Бугарија

Страницата е посетена:

1309

Печати

Share this product