Хотел "Пирин Голф" 5* - Банско (редовен ценовник)

Тип на соба

01.04.2018 – 30.11.2018

Недела/четврток

Петок/сабота

Мин. 3 ноќи

Мин.  5 ноќи

BB

HB

BB

HB

BB

HB

BB

HB

DBL STANDARD

48

62

55

68

47

60

44

57

SINGLE STANDARD

43

50

48

57

41

48

38

46

DBL SUPERIOR

66

79

73

89

62

76

59

71

SINGLE SUPERIOR

60

67

67

74

58

64

54

60

JUNIOR SUITE

79

92

89

102

76

87

71

82

SUPERIOR SUITE

95

108

106

120

90

101

85

95

DELUXE SUITE

159

184

176

205

149

174

140

163

Цените се во евра за соба на ден на избраната услуга.

Опис: рецепција, грчки ресторан, италијански ресторан, кафе бар, пиано бар, ски гардероба, паркинг, конференциски сали, затворен базен,

отворен базен, фитнесцентар, куглана, билијард, пинг понг и др. Соби: САТ ТВ, фрижидер, балкон, интернет.

Цената вклучува:

ноќевање,појадок/вечера на шведска маса, чај и кафе во соба,користење на термалната зона во Спа центарот,отворен и затворен базен,повеќе видови на сауни и парни бањи, ледена фонтана, чудни тушеви.

Попусти и доплати:

  • Едно дете до 6.99 години во соба со родителите бесплатно
  • Бебешко кеветче бесплатно
  • Еден возрасен и дете до 6.99 години се плаќа како еднокреветна соба
  • Туристичка такса 1 еуро на ден по лице.

НАПОМЕНА:

За период 01.07-15.09.2018 сместувањето ќе биде само на услуга HB!

Страницата е посетена:

4886

Печати

Share this product