Хотел ,, Здравец ,, 4**** - Велинград

Тип на соба

Услуга

1 или 2 ноќевања

3,4 или 5 ноќевања

7 и повеќе ноќевања

2 ноќевања (викенд)

Еднокреветна соба

BB

27 €

27 €

26 €

32 €

HB

32 €

31 €

30 €

39 €

FB

37 €

35 €

34 €

42 €

Двокреветна стандардна соба

BB

26 €

25 €

24 €

31 €

HB

31 €

30 €

29 €

38 €

FB

35 €

34 €

32 €

40 €

Двокреветна Лукс соба

BB

28 €

28 €

27 €

33 €

HB

33 €

32 €

31 €

40 €

FB

38 €

36 €

35 €

43 €

Двокреветна ВИП соба

BB

31 €

30 €

39 €

36 €

HB

36 €

35 €

34 €

43 €

FB

40 €

39 €

37 €

45 €

Апартман

BB

77 €

75 €

73 €

84 €

HB

85 €

83 €

82 €

101 €

FB

94 €

92 €

91 €

108 €

Фамилијарен апартман

BB

91 €

89 €

86 €

105 €

HB

107 €

105 €

103 €

122 €

FB

120 €

118 €

116 €

137 €

Цените за собите се по лице на ден, а за апартманите по апартман на ден.

Во цената е вклучено:

  • Ноќевање на избрана услуга;
  • СПА ПАКЕТ: отворен и затворен минерален базен, џакузи, контрастен базен, детски базен, парна бања, турска бања, сауна, дневен престој, фитнес;
  • Wi-Fi интернет, телевизор и клима во секоја соба;
  • Детско катче и паркинг

Дополнителни услови:

  • Деца до 5,99 год. се сместуваат бесплатно;
  • За деца од 6-11.99 год. се доплаќа на рецепција 30% од цената за возрасен на ден;
  • За дете над 12 год. или трет возрасен на дополнително или редовно легло плаќа целосна сума на избраната услуга;
  • При сместување на едно лице во двокреветна соба се плаќа 80% од цената за двокреветна соба, намалувањето не важи за сместување во апартман;
  • Доплата за доцно напуштање на собата (доколку има можност) до 16,00 часот - 15 € за соба.

-Туристичка такса и осигурување 2 евра по лице на ден

Преземање на собите во 14.00 часот, со исклучок на недела кога преземањето на собите е во 15.00 часот.

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОВ >>>ЛИНК<<<

Specifications

  • Sauna Pool Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

1509

Печати

Share this product