Вила Магдалена

Вила Магдалена се наоѓа на 2 минути пеш од автобуската станица во Охрид и само 10 минути пеш од центарот на Охрид. Секоја соба е опремена со бања, тераса, кабловска телевизија, кујна, фрижидер и безжичен интернет, погодности што го прават престојот комплетен.

Specifications

  • Категорија: 4 Ѕвезди

Страницата е посетена:

3634

Печати

Share this product