Апартман ,, Ленче,,

Повелете на незаборавен одмор ова лето во апартман со прекрасен поглед на градот, во непосредна близина на сите атрактивни места, (не е потребно возило да стигнете до плажа или до центарот, најмногу 5 мин одзема пешачење). Апартманот е опремен со ново отпакувана бела техника (фрижидер, шпорет...), нов ЛЕД ТV со кабловска, интернет, целосно опремена кујна и трпезарија, излез на тераса со масичка и столици. Апартманот е погоден за 4 лица и е достапен за туристи прв пат оваа година.

Страницата е посетена:

2943

Печати

Share this product