Апартмани и студиа АСП

Локација: Студиото и апп “АСП” се наоѓаат во нова зграда на 10 мин одалеченост од центарот во мирна населба.
Капацитет: 2/4 студиa и 2/4 апартмани.Студиото и апп се наоѓаат во иста зграда. Апп постои можност да се издава и како две одвоени двокреветни соби.

Соби

1/4 студио

1/4 апп

Кујна – опремена кујна

ДА

ДА

Купатило

ДА

ДА

Тераса / Француски балкон

Т

Т

Клима

НЕ

НЕ

ТВ Кабелска

ДА

ДА

Минибар/Фрижидер

ДА

ДА

Интернет

НЕ

НЕ

Паркинг

Опремена кујна со прибор.
Има бесплатен паркинг пред зградата.

Други услуги

Преку зима има греење.

Страницата е посетена:

4031

Печати

Share this product