Апартман Корали Лагадин

Локација: Апартман “Корали” се наоѓа во нова вила во месноста Лагадин на 5 км од Охрид, пред најпосетуваната плажа во Охрид - Корали.
Капацитет: Располага со 1 апартман луксусно и стилски уреден. Има 2 одвоени соби, 1 спална со брачен лежај и 1 дневна соба.

Соби

Апартман Корали

Кујна – опремена кујна

ДА

Купатило

ДА

Тераса / Француски балкон

Т

Клима

ДА

ТВ Сателитска

ДА

Минибар/Фрижидер

ДА

Интернет

ДА

Паркинг

Бесплатен паркинг пред вилата.

Други услуги

Можност за услуга со исхрана.
Преку зима има греење.

Страницата е посетена:

8387

Печати

Share this product