Хотел Макпетрол 4****

Локација: Лоциран во прекрасен шумски амбиент, со поглед кон Охридското езеро. Недалеку од Струга и на 10км од Охридскиот аеродром.
Капацитет: 46 двокреветни соби и 3 апартамни.
Услуги: Конгресна сала, сауна, фитнес, надворешен базен, рекреативни и спортски терени, сопствена плажа.

Specifications

  • Категорија: 4 Ѕвезди
  • Pool Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

5107

Печати

Share this product