Хотел Амбасадор 3***

Локација: 5 мин пешачење од центарот, околу 700м одалеченост.
Капацитет: 40 соби
Услуги: Собите се опремени со мини бар, кабелска ТВ, клима, телефон, компјутер со интернет.
Во склоп на хотелот има ресторан, 2 конференциски сали - една за 50 и друга за 35 лица.

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

3312

Печати

Share this product