Хотел Милениум Палас 4****

Локација: Ситуиран покрај кејот на прекрасното Охридско езеро, на 300м од срцето на стариот дел на градот
Капацитет: 38 двокреветни соби, 11 апартмани.
Услуги: Сауна, солариум, фитнесс, внатресен базен, интернет пристап, 2 конференциски сали за до 200 лица.

Specifications

  • Категорија: 4 Ѕвезди
  • Sauna Pool Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

5086

Печати

Share this product