Хотел Климетица 3***

Локација: Под падините на националниот парк Галичица, на само 100м одалеченост од езерото, и на 4км одалеченост од Охрид.
Капацитет: 41 луксузно опремени соби, 4 апартмани.
Услуги: Конгресна сала, сауна, фитнесс, летна тераса со прекрасен поглед на езеро, паркинг.

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Sauna Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

5015

Печати

Share this product