Хотел Белведере 3***

Локација: Хотелот се наоѓа на 4км од центарот на градот, сместен во борова шума со поглед на езеро.
Капацитет: 55 соби, 3 апартмани и 2 студиа.
Услуги
: Семинарски сали, антикварница, сопствен паркинг.

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

4811

Печати

Share this product