Хотел Мизо 3***

Локација: Се наоѓа на самиот брег на езерото, во непосредна близина на Канео и на 1км од центарот на градот. Покрај хотелот комплексот има и Вили, бунгалови и депанданс.
Капацитет: 36 луксузни соби во склоп на хотелот и 8 соби во склоп на депандансот, како и сместување во вили и бунгалови.
Услуги: Собите имаат модерни бањи, де лукс собите јакузи, мини бар, кабелска ТВ, интернет пристап, директна телефонска линија, тераса. Бесплатен паркинг пред хотелот.

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

7479

Печати

Share this product