Хотел Дипломат 3***

Хотел Дипломат е лоциран на 50 м од кејот и на 500 м од центарот.
Капацитет: Располага со 18 трокреветни и 11 двокреветни соби.
Услуги: Собите се опремени со копатило, клима, кабелска ТВ, интернет, тераса.
Во склоп на хотелот има ресторан.
Располага и со опремена конференциска сала со 80 седишта.

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

6520

Печати

Share this product